Burç Uyumu

Boğa x Terazi

IMG_3811

Bu iki burcumuz arasında güçlü bir çekim vardır. Beraber vakit geçirmek ve yeni yerler keşfetmek isterler. Terazi de Boğa da sanata ve müziğe oldukça meraklıdır. Bazı farklılıkları vardır ancak bu farklılıklar onları ayırmayıp tam tersine daha da fazla birleştirecektir. Terazi’nin karasız hali, Boğa’nın yanında kaybolur. Onları ayıran bir etken Boğa’nın kıskanç, Terazi’nin de biraz kaprisli halidir. Venüs tarafından yönetilen bu iki burcun ilişkisi onaylanmıştır.

 

Koç x Balık

IMG_3814

Balık burcu oldukça duygusal bir kişiliğe sahipken Koç burcu daha serttir ve duygusallığa gelemez. Balık ağladığı zaman Koç ona mendil uzatan kişi olmayacaktır. İki burç da çok iyi niyetlidir ancak birbirlerinin dünyalarını isteseler de çözmeyi başaramazlar. Koçun hareketli hayatına Balık uyum sağlayamaz. Bu beraberliğin uzun sürmesi maalesef ki olanaksızdır. Ayrı dünyalara ve özelliklere sahip bu iki burcun ilişkisi onaylanmamaktadır.

 

Oğlak x Kova

IMG_3816

Kovaların son derece zorlu bir kişiliği vardır. Oğlak burcu Kovalara ayak uydurma konusunda zorlanabilirler, onlara karşı son derece sabırlı davranmaya çalışırlar. Çünkü Kovalar her zaman önce kendilerini düşünürler. Oğlaklar bu duyguyu anlayamazlar ama yine de Kovalardan kopmayı başaramazlar. Oğlaklar son derece düşünceli ve duygusal bir kişiliğe sahiptirler. İstedikleri ilgiyi ve özellikleri Kova’da bulamayabilirler. Bu ilişkiyi son derece zorlu bir ilişki olarak nitelendirebiliriz.

 

Yay x Aslan

IMG_3821

Aslan, liderdir ve dominanttır. Sorumluluk sahibidir. Yay da bu özellikleri taşır. İki burç da sosyalleşmeyi sever ve çevreleri geniştir. İkiside lüks yaşama meraklıdırlar ve gezmeyi severler. Bu iki burç hakkında söylenecek fazla söz yok. Çok benzer zevklere ve özelliklere sahiptirler, bu nedenle çok uyumludurlar. Ancak “zıt kutuplar birbirini çeker” sözüyle düşünürsek bu ilişki hep artılar ve eksilerden oluştuğu için birbirini itedebilir, çekedebilir. Dolayısı ile Aslan ve Yay burcu hem uyumludur hem uyumsuzdur.

One thought on “Burç Uyumu”

  1. Geri bildirim: 2. Gün | X. TİUF

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.