Sevgililer Günü

Öncelikle herkese merhaba. Bildiğiniz gibi 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşık dört gün sonra ve herkesin aklındaki en büyük soru alacakları hediye. Biz de sizin için birbirinden anlamlı ve duygusal hediyeler seçtik.

                         SEVGİLİLER GÜNÜNDE SEVDİĞİNİZ İÇİN ÖZEL HEDİYELER

DDDDDİlk hediyemiz arası sevgilisi ile limoni olanlara, çalkantılı bir Şubat ayı yaşayanlara gelsin. Hayır yanlış görmüyorsunuz bu bir halat. Peki ne için mi bu halat? Sorunlarınız yüzünden aranız açıldıysa hiç merak etmeyin çünkü bu halatla birbirinize sıkıca bağlanabilirsiniz.

SSSS

 

Şimdi gelelim artık bu sevgili işlerinden bunalmış olanlara. “Biraz yalnız kalmak istiyorum.”, “Özgürlüğümü yaşamak istiyorum.” diyorsanız karşınızdakini kırmadan bu mesajı vermenin yolunu söylüyoruz. Ona bir makas vererek aranızdaki ilişkiyi kesmek istediğinizi onu üzmeden belli etmiş oluyorsunuz.

Ekran Resmi 2019-02-10 17.26.58Her şey mükemmel gidiyor olabilir, çok mutlu olabilirsiniz hatta belki çok ciddi olduğunuzu düşünüyor bile olabilirsiniz. Ama biliyoruz o koku, o kuruluk…. Daha fazla konuşmayacağız çünkü siz bizi anladınız. Kısacası verebileceğiniz en iyi hediyelerden biri de bu bakım seti olacaktır.

 

Eğer sevgiliniz ter kokuyorsa bunu alın. Sevgililer günü geldi diye size daha fazla aşk ve sevgi dolu olamayacağız maalesef ki.  Bazen sadece açık olmak gerekir. Sevgiliniz yoksa VVVVda kendinize alın. Ya da fazla fazla alıp toplu taşımadakilere dağıtıp onların sevgililerini mutlu edin.

 

 

One thought on “Sevgililer Günü”

  1. Geri bildirim: 2. Gün | X. TİUF

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.