Boş Yaptık

#1 – Su bardağı – X.TİUF delegelerinin boğazlarını ıslatılmasını sağlayan, organizatörlerin elinden düşmeyen, suyu taşıyan ve her derde deva olan bu su bardağı hayatımızın olmazsa olmazı. Su bardağı sadece bir obje değil, bir yaşam tarzı, kalbimizin köşesinden bir parça. Bir bardak suyun 40 TİUF hatırı vardır der atalarımız. Su bardağı bir Antepli gibidir, her zaman yanınızda olur sizi ferahlatır ve sizi her zaman dinç tutar.

D70_8313.JPG

#2 – Tuvalet kağıdı –  Tuvalet kağıdı sadece temizliğe yaramaz, bazen anılarımızı da siler. X.TİUF’un bitmesine üzülen delegelerimiz, organizatörlerimiz, medya takımımız ve komite başkanlarımız, göz yaşlarını ve anılarını bir parça tuvalet kağıdına bırakırlar.

D70_8317.JPG

#3 – Damacana – Mutlu bir aile olacaksınız bir zaman, şimdi bunları düşünmek çok yanlış ama damacana, su bardağı gibi hep önemli olacak. Her yerde su içmenizi sağlayacak. İşte damacana bazen tek dostunuz, bazense tek düşmanınızdır. Aynı hayat gibi taşıması zor ama içmesi kolaydır; aynı ana takımın aylarca bu konferans için uğraşması ve 4 gün içerisinde bitmesi gibi.

D70_8328.JPG

#4 – Çıkış işareti – Hayatımızda her zaman bir çıkış kapısı ararız bu bazen aile, bazen bir arkadaş, bazen ise konferanstır. TİUF her zaman sevgi dolu kalpler ve mutluluk için gelebileceğiniz samimi bir konferanstır.

D70_8331.JPG

#5 – Askılık – Biz konferanslar için birçok aktiviteyi, ders çalışmalarımızı vs. askıya alıyoruz. Lakin unutulmaması gereken bir şey var. Her şeyin telafisi olabilir ama konferanstaki hava, mutluluk ve anılar tekrarlanamaz.

D70_8355.JPG

#6 – Semaver – Bazen acı gerçek gibi kahve, dertlerimiz kadar koyu bir çay sunsa dahi bizlere, o her zaman umutsuz bir anda sıcaklığıyla içimizi ısıtarak komite çalışmalarına devam etmemize yardımcı oluyor.

D70_8358 (1).JPG

#7 – Patlayan şeker – Patlayan şeker sadece bir şeker değil, bir mutluluktur, bir zevktir. TİUF gibi hafta sonumuzu böyle mutluluklar için ayırıyoruz. Önce ağzımızı sonra da gönlümüzü hoş tutar patlayan şeker.

D70_8351.JPG

#8 – Yangın Tüpü – TİUF’ta çok çalışmaktan bunalmış ve kafası yanmış delegelerin alev alan beyinlerine tek çözüm olan yangın tüpü çok şeyleri söndürmeyi başarsa da her yıl olduğu gibi TİUF’un gözündeki dostluk meşalesini hiçbir zaman söndüremez.

D70_8363.JPG

One thought on “Boş Yaptık”

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.